Женские прически

Зміст 

Вступ

1. З історії зачіски

2.  Стрижка «Каре»

2. 1. Просте «Каре»

2. 2. «Молодіжна»

2. 3. «Градуйоване каре»

2. 4. «Шанс»

2. 5. Варіант стрижки «Каре»

2. 6. «Боб»

3. Укладання зачісок «Каре» і «Боб»

Список використаної літератури.

Вступ

Виконати красиву сучасну зачіску – справа непроста. І роль перукаря в створенні загальної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта є часом вирішальною. Кожна людина вдається до послуг перукаря сподіваючись на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку створить витончену зачіску. Саме по цьому професію перукаря повинні вибирати люди з творчою натурою і достатньо розвиненим естетичним смаком

Вибір будь-якої професії – найважливіша подія в житті і долі людини, відбувається в тому віці, коли тільки починає складатися життєвий досвід, не дуже точні орієнтири і висока вірогідність помилки.

У чому полягає складність тієї або іншої професії? Які психофізіологічні вимоги, що пред'являються до неї?  В чому полягає вимога до здібностей людини, що вибрала ту або іншу спеціальність? Адже трапляється і так, що деякі розчаровуються в ній через неспівпадання власних уявлень  з фактичними характеристиками і змістом праці.

Психофізіологічні дані і полягання здоров'я виявляються деколи протипоказаними вибраній професії або спеціальності. А це, як правило, веде до зміни професії, внаслідок чого люди і суспільство в цілому несуть моральні і матеріальні витрати.

Важливе значення мають правильні і всесторонній облік психофізіологічних вимог до вибраної професії. Знаючи особливості свого характеру і темпераменту, ступінь емоційної збудливості, вразливості і енергійності, швидкість зміни настроїв і т. п. , слід підбирати такі види діяльності, які відповідають вам найбільшою мірою.

До числа головних вимог при виборі професії перукаря слід віднести:

  • загальний фізичний розвиток;
  • хорошу координацію руху рук;
  • хороший зір;
  • спостережливість;
  • витримку;
  • постійний самоконтроль і організованість.

Не останню роль при цьому грає і така вимога, як гарний настрій.

Необхідно володіти і знанням таких предметів, як малювання, хімію в об'ємі учбових програм середньої загальноосвітньої і професійної школи.

Від професійних знань, досвіду і уміння працювати з людьми майстра – перукаря багато в чому залежить культура обслуговування клієнтів. Ці працівники повинні бути людьми творчого складу, володіти добрим смаком, бути чуйними, уважними і чуйними по відношенню до клієнтів. Дуже важливим в професії перукаря  є уміння аналізувати швидко, знаходити індивідуальний підхід  до кожного клієнта.

Для спілкування з клієнтом майстер повинен володіти терпінням, самовладанням, самоконтролем. Ці високі вимоги продиктовані багаторічною практикою роботи. Перукарю повинні бути властиві такі якості як:

  • розвинена зорова пам'ять і оперативне мислення;
  • уміння швидко орієнтуватися і ухвалювати правильні рішення в конфліктних ситуаціях;
  • тактовність, доброзичливість, дисциплінованість, готовність до подолання труднощів в обслуговуванні клієнтів;
  •  товариськість, чуйність;
  • пошана до клієнтів;
  • здатність правильно оцінювати вчинки клієнта і свої власні дії, уміння передбачати їх наслідки.

Майстер повинен знати основи психології, етики, естети, педагогіки, має рацію. Це йому необхідно для вибору раціональної  тактики обслуговування того або іншого клієнта і індивідуального підходу до нього.

Клієнт нерідко чекає від майстра доброї поради. В такій ситуації майстер

1 2 3 4 5 6

Похожие работы