Уход за тонкими, ломкими и январь волосами

План
Догляд за тонким волоссям  3
Ламке волосся  6
Волосся, що січеться  8 
Догляд за тонким волоссям
Тонке волосся дуже поширене, їх власниці - приблизно половина усіх жінок. Таке волосся занадто м'яке, а тому їх досить складно укласти в красиву пишну зачіску. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися як сучасними засобами для догляду за волоссям і їх укладаннями, так і старовинними народними рецептами.
Яблучний пектин, мигдалеве молочко, екстракт пророщеної пшениці - інгредієнти, що містяться в засобах по догляду за тонким волоссям, дозволяють надати їм додатковий об'єм. Проте зовсім не обов'язково придбавати шампуні для тонкого волосся. Вони можуть надати об'єм волоссю, але при цьому утрудняють їх розчісування. Шампунь вибирай відповідний типу шкіри голови. А для самого волосся вже вибирай додаткові засоби. Це можуть бути гелі, маски, кондиціонери.
Існують спеціальні засоби для зміцнення тонкого волосся. Такі засоби не містять жиру і речовин, що обтяжують і випрямляють волосся. Можна використовувати знежирений гель (його наносять на шкіру голови після миття і втирають в коріння волос) або рідину для зміцнення волосся, що має у своєму складі кератини і амінокислоти. Для запобігання випаданню тонкого волосся можна скористатися спеціальними ампулами з рідиною, що містить поживні екстракти, що змінюють структуру волосся. Щоб збільшити ефект від застосування лікувального засобу, одночасно з ним треба ввести у волосся кальцій, який нагріває поживну суміш і тим самим сприяє проникненню вітамінів глибше у волосся. Для цього розтовкти пігулку кальцію, змішай з теплою водою і нанеси на волосся разом з поживною рідиною


Тонке волосся сильно страждає при нестачі вітамінів
Тому окрім звичайних вітамінів кожні два місяці приймай вітамін Н, що покращує стан рогового шару волосся. Для зміцнення і живлення тонкого волосся можна використовувати домашні засоби.
З давніх часів відомо, який чудодійний вплив робить на шкіру голови, а значить і на волосся, кольорова глина. Глина виявляє терапевтичну дію, вона прекрасний антисептичний і протизапальний засіб одночасно, має здатність вбивати хвороботворні бактерії. Наприклад, блакитна глина хороша для тонкого волосся, оскільки вона очищає і дезинфікує шкіру голови, активізує кровообіг і посилює процес обміну в клітинах шкіри, що сприяє зміцненню волосся. Помічено, що володарі тонкого волосся схильні до облисіння. І саме блакитна глина спрадавна вважалася ефективним засобом в боротьбі з облисінням.
Біла глина ще з часів Гіппократа входила до складу масок для волосся, яким балували себе знатні красуні. Вона багата кремнеземом, цинком і магнієм, має регенеруючу властивість, зміцнює тонке слабке волосся. Окрім цього до складу глини входять такі мінеральні солі і мікроелементи як: залізо, азот, кальцій.
Маски для тонкого волосся:
Жовток змішай із столовою ложкою рослинної олії, збий, намаж волосся цією сумішшю і закутай рушником. Через півгодини ретельно вимий голову.
Хну у вигляді кашки нанось на волосся так само, як при забарвленні, але основну масу прагни розподілити на корінні волосся. Потім голову обмотай рушником, а через 3-5 хвилин хну змий. Якщо ы боїшся, що волосся забарвиться, використовуй безбарвну хну.
Живлення

1 2 3 4 5

Похожие работы

Рефераты

Курсовые

Дипломные