Акустичні системи

Якість звуку - це, звичайно ж, перше, що нас цікавить, і цей критерій має найбільшу питому вагу. Для тестування музичних здібностей колонок ми використовували різний матеріал -- як живу інструментальну музику, так і важку електронну. Крім того, ми застосовували спеціальний набір тестових звуків і записів з диска "Sound Check 2" (Abbey Road Studios), а для багатоканальних систем -- DVD-фільм "П'ятий елемент" із звуковим супроводом у форматі Dolby Digital.

Звичайно, докладні лабораторні дослідження в магазині недоречні, але експрес-діагностові можна провести без проблем. Наприклад, якщо в акустичній системі є сабвуфер, спробуйте повернути його регулятор на максимум і потім включіть колонки поголосніше на якій-небудь "попсовій" композиції з енергійним басом. Не потрібно володіти музичним слухом, щоб почути, як на певній гучності сабвуфер стане похрипувати і деренчати або ж середні частоти почнуть різати слух. Тепер залишиться вирішити для себе, чи достатньо тієї потужності, на якій звук ще можна назвати приємним, для ваших потреб чи ні.

Виправданість ціни комплекту акустики -- це другий по значущості критерій вибору. Не все те золото, що дорого стоїть, але, з іншого боку, якість деколи недоступно за меншу суму. Тому одні колонки за $50 можуть виявитися марною тратою грошей і в той же час інші за $150 -- навпаки, вдалим придбанням. Сказати, наскільки виправдана ціна на конкретний продукт, неможливо, якщо не розглядати альтернатив. Тому перш ніж йти в магазин за колонками, варто дізнатися про як можна більшій кількості моделей, які доступні за ті гроші, що ви готові витратити.

Оснащеність акустичної системи -- важливий чинник, особливе значення тут мають регулятори високих і низьких частот, адже вони дозволяють вижати з колонок все, на що вони здатні (наприклад, зменшити різкість високих частот або прибрати "хрипкість" басів на великій гучності)

Елемент, який просто необхідний в домашніх умовах -- це вихід на навушники. Він забезпечує додатковий комфорт в умовах нічного пильнування за ПК, адже кожного разу лізти під стіл, щоб підключити до звукової плати навушники замість колонок -- вправа не з приємних.

Інші цінні функції -- це вихід на сабвуфер, цифровий вхід, підтримка Dolby Digital і Dolby Pro Logic, різні режими обробки звуку, пульт дистанційного керування, стійкі і підставки для сателітів врешті-решт.

Дизайн -- це, звичайно ж, справа смаку, але дизайн -- це ще і габарити, адже комп'ютерні столи мають, як правило, трохи вільного простору. Крім того, важливо і те, наскільки якісно і практично зроблені корпуси колонок -- їх міцність, маркість, стійкість, наявність гумових "ніжок".

Основні технічні характеристики представлених моделей ви можете знайти в таблиці в кінці статті. Слід зазначити, що всі оцінки, які отримали акустичні системи -- відносні і дійсні лише в межах конкретної категорії. Тобто якщо колонки конфігурації 4. 1 грають на "трійку", це всього лише означає, що вони серйозно поступаються іншій чотирьохканальній системі, удостоєної "п'ятірки".

Щоб не стомлювати читача, ми не розповідатимемо детально про кожну з тридцяти трьох моделей, а поговоримо про специфіку різних конфігурацій -- 2. 0, 2. 1, 4. 1 і 5. 1 -- і про те, які

1 2 3 4 5 6

Схожі роботи

Реферати

Курсові

Дипломні