Механізований інструмент

План

План. 2

1. Пневматичний ручний інструмент. 3

2. Перфоратор ручний. 6

3. Пневматичні молотки. 11

4. Дебалансний віброзбудник. 14


1. Пневматичний ручний інструмент

Крупному пневматичному інструменту відносяться: пневматичні гайковерти, молотки, зубила, свердлувальні і шліфувальні машинки, молотки чеканок і ін. В даний час вони застосовуються практично у всіх галузях економіки України. Виміри шуму проводилися на відстані 0,5 м від інструменту і в 100 мм від вуха людини.

Локальна вібрація досліджувалася безпосередньо на рукоятках пневматичного інструменту перпендикулярно долоні правої руки (7„) і паралельно грона правої руки (Х„), а також на стаканах (у місцях підтримки інструменту лівою рукою).

Рівень заміряного шуму залежно від режиму роботи і матеріалу склав: пневматичні гайковерти (залежно від типу) - від 103 до 118 дба, пневматичні свердлувальні машинки - 92-99 дба (типа PC і «Бджілка»), пневматичні шліфувальні машинки - 88-110 дба (типа ШР 06-2 і ШР-2), пневматичний молоток типу КМ. 25 - 108 дба, пневматичний молоток чеканки ІП 4209 - 113 дба, пневматичне зубило ЕК19 - 115-118 дба.

Як показали спектрограми шуму вищеперелічених інструментів, загальний рівень шуму в основному визначається спектральними складовими, розташованими в зоні високих частот (1000-11 200 Гц), інтенсивність яких знаходиться в межах 92-106 дб.

Великі значення спектральних складових спостерігаються в найбільш галасливих інструментах - пневматичних зубилах, молотках і гайковертах, менші значення - в пневматичних свердлувальних і шліфувальних машинках. Як видимий, рівень шуму всіх вищеперелічених інструментів перевищує допустимі санітарні норми на робочих місцях в 1,2- 1,5 разу.

Але особливу небезпеку при роботі з пневматичним ручним інструментом представляє локальна вібрація, яка діє на руки що працює і робить вельми серйозний вплив на здорової людини, викликаючи такі захворювання, як неврит, вібраційна хвороба та інші.

Пневмоінструменти для будівництва та ремонту

ua/rizalnij-instrument-dlya-budivnyctva-ta-remontu/opys-almaznogo-instrumentu/">Опис алмазного інструменту
  • Алмазний інструмент - номер один в будівництві
  • Що потрібно знати про алмазні диски кругах
  • Вибір алмазного інструменту
  • Алмазний інструмент для ручних углошліфовальних машин
  • Алмазний ріжучий диск
  • Про пліткорезах
  • Все про ріжучий інструмент
  • Опис акумуляторного пресс-пістолета RP 300-В
  •  

    Умовно пневмоїнструменти ділять на три основні групи: побутові, напівпрофесійні і професійні інструменти. Головним критерієм такої класифікації є моторесурс, або умовне напрацювання на відмову, тобто те, як довго прослужить інструмент до першої відмови або поломки.

    До побутових відносять пневмоїнструменти, які не використовують щодня. Їх зазвичай набувають для періодичної роботи по будинку, в гаражі або невеликих майстернях. Запас міцності у професійного (або індустріального) інструменту розрахований на більш ніж десять років добросовісної щоденної експлуатації. Напівпрофесійне устаткування займає проміжне положення між цими групами.

    .

    Якість більшості побутових моделей часто мало відрізняється від аналогічних показників у напівпрофесійних і навіть професійних інструментів. Адже найчастіше їх проводять ті ж фірми, які випускають серйозне індустріальне устаткування і, як правило, за тими ж технологіями. Різниця - в моторесурсі, а також в часі безперервної роботи.

    Знижуючи дані параметри в побутових моделях, виробники досягають значного здешевлення продукції. Крім того, деякі побутові інструменти відрізняються універсальністю, суміщаючи в собі відразу декілька корисних

    1 2 3 4 5 6 7

    Схожі роботи

    Реферати

    Курсові

    Дипломні