Миючі засоби

Зміст 

Вступ.  

I. Загальна характеристика миючих засобів.  

II. Види прибиральних робіт.  

III. Техніка безпеки під час прибирання.  

VI. Правила користування миючими засобами.  

V. Укомплектований візок покоївки.  

VI. Дезінфекція, дезінсекція, дератизація.  

Висновок.  

Література.  


Вступ

Для написання своєї курсової роботи ми обрали тему «Технологія застосування миючих засобів». Ми обрали цю тему, тому що на нашу думку застосування миючих засобів – є одним із головних факторів прибирання готельних номерів, а чисті та затишні номери - запорукою задоволення потреб гостя та його якісного відпочинку. Адже, з незапам’ятних часів люди підтримували чистоту в своїх оселях за допомогою річного піску і порошку-крейди(тепер їх називають жорсткими та м’якими абразивами), води(розчинник), окропу(дезинфіктант), соку рослин(поверхнево- активна речовина), бджолиного воску (поліруючий компонент) та інших природних матеріалів. Отже, це доводить, що чистота була на першому місці ще в далекі часи

Готель працює в безперервному режимі обслуговування, а отже, до нього висуваються високі санітарно-гігієчні вимоги. До якої б категорії не відносився готель, він завжди повинен бути чистим, так само, як і прилегла до нього територія. Це вимагає клопіткої роботи працівників готелю, досвіду у роботі з інвентарем, а також навичок у безпечному використанні миючих засобів.

З розвитком новітніх технологій розвивається та удосконалюється і техніка виробництва миючих засобів. Завдяки цьому, сьогодні ми користуємося новітніми засобами побутової хімії.

Готель є яскравим прикладом застосування миючих засобів так як відпочинок у чисто прибраному готелі буде більш приємним та ефективним для гостя. Чистий і охайний готель буде користуватися більшою популярністю.

Таким чином у своїй роботі ми вирішили проаналізувати мету і правила користування миючими засобами, а також методику проведення прибиральних робіт в готелі. Охарактеризувати укомплектований візок покоївки, а також спецодяг у якому проводиться прибирання і запропонувати шляхи вдосконалення застосування засобів побутової хімії, які на нашу думку є ефективнішими та безпечнішими у використанні.

I. Загальна характеристика миючих засобів

До засобів, що використовуються в готелі під час прибирання відносять миючі, відбілюючі і водопом’якшуючі засоби.

Миючі засоби – це сполуки, основною складовою яких є миючі речовини. До них відносять господарське мило і синтетичні миючі засоби (СМЗ). Вони являються товарами першої необхідності для особистого застосування і відіграють значну роль в різних галузях промисловості.

Миючі засоби повинні бути не шкідливими.

Функціональні властивості визначаються миючою здатністю (здатністю відновлювати чистоту брудної поверхні), виконанням допоміжних функцій (дезінфекція, антистатичний ефект та ін. ), універсальністю – здатністю миючих засобів виконувати основну функцію в середовищі різної жорсткості і температури розчину.

До ергономічних властивостей відносять зручність користування миючими засобами, які залежать від їх консистенції, розчинності, необхідності нагрівання миючого розчину, зручності дозування і нанесення.

Надійність миючих засобів характеризується зберіганням їх складу, кольору, запаху.

Синтетичні миючі засоби

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Схожі роботи

Реферати

Курсові

Дипломні