Специфікація USB

Специфікація USB

Специфікація периферійної шини USB розроблена лідерами комп'ютерної і телекомунікаційної промисловості -- Compaq, DEC, IBM, Intel, Microsoft, NEC і Northern Telecom -- для підключення комп'ютерної периферії поза корпусом машини за стандартом plug'n'play, в результаті відпадає необхідність в установці додаткових плат в слоти розширення і переконфігурації системи. Персональні комп'ютери, що мають шину USB, дозволяють підключати периферійні пристрої і здійснюють їх автоматичну конфігурацію, як тільки пристрій фізично буде приєднаний до машини, і при цьому немає необхідність перезавантажувати або вимикати комп'ютер, а так само запускати програми установки і конфігурації. Шина USB дозволяє одночасно підключати послідовно до 127 пристроїв, таких, як монітори або клавіатури, що виконують роль додатково підключених компонентів, або хабов (тобто пристрій, через який підключається ще декілька).

Творці.

USB була розроблена групою з семи компаній, які бачили необхідність у взаємодії для забезпечення подальшого зростання і розвитку розцвітаючої індустрії інтегрованих комп'ютерів і телефонії. Ці сім компаній, просуваючі USB, наступні: Compaq, Digital Equipment Corp, IBM РС Co. , Intel, Microsoft, NEC і Northern Telecom.

Робота USB.

USB визначає, доданий пристрій або відключено, завдяки своїй розумності, забезпечуваною основною системою. Шина автоматично визначає, який системний ресурс, включаючи програмний драйвер і пропускну спроможність, потрібний кожному периферійному пристрою і робить цей ресурс доступним без втручання користувача. Власники комп'ютерів, оснащених шиною USB мають можливість перемикати сумісні периферійні пристрої, так само просто, як вони укручують нову лампочку в лампу.  

Види периферійного устаткування, які підтримує USB

Ви знаєте ці пристрої: телефони, модеми, клавіатури, миші, пристрої читання CD ROM, джойстики, стрічкові і дискові накопичувачі, сканери і принтери, MP3-плеєри і флаш-драйви. Швидкість прокачування в 480 мегабіт/секунду дозволяє підключати через USB все сучасне покоління периферійних пристроїв, включаючи апаратуру для обробки відео даних формату MPEG-2, рукавички для управління віртуальними об'єктами і дигитайзери. Також, з очікуванням великого зростання в області інтеграції комп'ютерів і телефонії, шина USB може виступати як інтерфейс для підключення пристроїв Цифрової мережі з інтегрованими послугами (ISDN) і цифрових пристроїв Private Branch eXchange (PBX), телефонів, що дозволяють підключати велику кількість, до невеликої кількості ліній зв'язку.

Програмне забезпечення, яке потрібне для роботи USB.

Операційна система Windows 95 (починаючи з версії OSR 2. 1, випущеної 29 жовтня 1996г. ) поставляється вже з вбудованими драйверами, які дозволяє Вашому персональному комп'ютеру розпізнавати USB периферію. В результаті, Вам не потрібно купувати або інсталювати додаткове програмне забезпечення для кожного нового периферійного пристрою. Проте, разом з новою периферією USB ви отримаєте дискету з новими драйверами. Проте, не все так веселково - наприклад, коректну роботу принтера з інтерфейсом USB здатна забезпечити тільки OC Windows 98 і вище.

Значення USB для постачальників систем і периферії.

Сумісність USB будується на основі технологічно цілісної і відкритої специфікації, яка задовольняє потребам споживачів в легко розширюваних комп'ютерах. У свою чергу, для постачальників і реселерів комп'ютерів, периферії і програмного забезпечення, сумісність USB принесе прибуток, за рахунок використання нових методів маркетингу:

• "Готова платформа" дозволяє логічно зв'язати апаратне і програмне

1 2 3 4 5 6 7 8