Компьютерное пиратство и методы борьбы с незаконным использованием программного обеспечения

План

  1. Справжнє програмне забезпечення Microsoft
  2. Вплив комп'ютерного піратства
  3. Проект Genuine Software Initiative
  4. Боротьба з піратством
  5. Про піратство програмного забезпечення в Україні
  6. легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням
  7. Стан та проблеми легалізації програмного забезпечення
  8. Легалізація програмного забезпечення
  9. Організація боротьби з незаконним використанням програмного забезпечення

10. Розбудова вітчизняної індустрії програмного забезпечення

11. Фінансове забезпечення

12. План реалізації

Список використаної літератури 

Справжнє програмне забезпечення Microsoft

Справжнє програмне забезпечення Microsoft опубліковане корпорацією Майкрософт, належним чином ліцензоване і повністю підтримується корпорацією Майкрософт або її уповноваженим партнером.

Користуючись справжніми програмними продуктами Microsoft, ви можете бути певні, що маєте законне програмне забезпечення, для якого корпорація Майкрософт надаватиме повну технічну підтримку. Далі розповідається про заходи, яких корпорація Майкрософт вживає для захисту споживачів від підробленого програмного забезпечення, та заходи, спрямовані на боротьбу з комп'ютерним піратством.  

Вплив комп'ютерного піратства

Згідно даних міжнародної асоціації комерційного програмного забезпечення Business Software Alliance, у 2004 році тридцять п'ять відсотків програмного забезпечення складали неліцензійні, піратські копії або підробки. На додаток, багато користувачів не знають про те, що вони використовують несправжнє програмне забезпечення. Комп'ютерне піратство має негативний вплив не лише на тих користувачів, які щороку витрачають мільйони на придбання програмного забезпечення. Воно також негативно впливає на місцеву, національну та світову економіку. Компанія IDC, яка займається дослідженнями ринку, виявила, що, якщо протягом наступних чотирьох років вдасться знизити рівень світового комп'ютерного піратства лише на 10 відсотків, це сприятиме створенню 2,4 мільйонів нових робочих місць та збагаченню світової економіки на 400 мільярдів доларів США

Детальнішу інформацію про вплив комп'ютерного піратства на суспільство та держави див. у звіті компанії IDC Дослідження впливу на економіку, проведене компанією IDC у 2005 році.

Корпорація Майкрософт підтримує зусилля, спрямовані на зміцнення місцевої, національної та світової економіки, та надає споживачам програмне забезпечення, яке допомагає їм повністю реалізувати свої можливості.

Корпорація Майкрософт розробила проект Genuine Software Initiative, метою якого є захист споживачів та збереження здорової "екосистеми" у галузі програмного забезпечення.  

Проект Genuine Software Initiative

Проект Genuine Software Initiative (GSI) розроблено з метою зосередження діяльності та інвестицій корпорації на боротьбі з підробленим програмним забезпеченням та іншими формами комп'ютерного піратства. Додаткові інвестиції залучатимуться для підтримання діяльності у трьох основних напрямках: інформування споживачів, нові розробки та правозастосування.

Інформація - це ключ до захисту споживачів та зниження рівня комп'ютерного піратства. Найкращий спосіб захистити споживачів - покращити їх обізнаність у цьому питанні, надати засоби для виявлення підробленого програмного забезпечення і допомогти зрозуміти, як діяти в таких випадках.

З метою покращення обізнаності споживачів корпорація Майкрософт співпрацює з багатьма партнерами у галузі програмного забезпечення. Спільними зусиллями ми намагаємось допомогти користувачам усвідомити високі ризики, пов'язані з придбанням та встановленням підробленого програмного забезпечення. Оскільки мережа Інтернет значно полегшує торгівлю, комп'ютерні пірати активно використовують її для продажу незаконних

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Похожие работы