Резюме как основной документ личности

Зміст

1. Вступ

2. Поняття резюме, види резюме

 3. Загальні вимоги до написання резюме

 3. 1 Структура резюме

3. 2 Основні помилки при написанні резюме

 4. Правила складання супровідного листа до резюме

 5 . Висновок 

6. Література

 

1. Вступ

 Напевно, кожного претендента хвилює питання - а який же спосіб пошуку роботи є найефективнішим? На це питання немає однозначної відповіді - багато що залежить від індивідуальної ситуації кандидата, його спеціальності, умінь і навичок. Якщо у вас є чітка мета - знайти собі нову роботу, яка б вас влаштовувала, - використовуйте для цього максимальну кількість способів. Але, тим не менше, є один дуже ефективний спосіб, за який ми як спеціалізоване видання для шукачів та роботодавців можемо ручатися.

 Знайомство потенційного роботодавця з Вами починається задовго до особистої співбесіди. Як правило, перша зустріч з співробітником підрозділу набору персоналу – це ваше резюме: аркуш паперу формату А4, де вказана найважливіша інформація про вашу освіту, досвід роботи та навички, ваша адреса та контактні телефони

Саме від якості наповнення резюме залежить, чи запросять вас на співбесіду, чи ні. Резюме як документ ділового спілкування порівняно недавно почав входити у сферу ділових стосунків і використовується в офіційному листуванні, під час влаштування на роботу тощо.

 Усі знання, вміння, навички - товар на ринку праці. Природно, кожний прагне продати роботодавцю цей товар на найбільш прийнятних, а краще просто вигідних для себе умовах. І тут не обійтися без реклами ваших можливостей. Резюме якраз і є та сама реклама, тільки не товстенний буклет, де викладені всі ваші переваги, а тоненький листок з набраними на комп'ютері текстом, так звана експрес-реклама.

 Резюме в перекладі з французької означає короткий висновок з основними положеннями доповіді, промови, наукової праці тощо. Як документ резюме — це коротке узагальнення найважливіших відомостей про особу. Зокрема в ньому подаються дані про освіту, професійний досвід, а також основні біографічні дані. На відміну від автобіографії чи анкети, резюме характеризується граничним лаконізмом і дає людині змогу, влаштовуючись на роботу, повідомити про себе те, що вважає за найнеобхідніше, аби справити на роботодавця приємне враження про себе як потенційного працівника.

 При пошуках роботи можна використовуються різні джерела :

  • Пошук роботи через мережу Інтернет;
  • Оголошення про роботу в засобах масової інформації;
  • Безпосереднє звернення до роботодавця;
  • Відвідування днів кар’єри та інших інформаційних акцій, що проводяться компаніями;
  • Звернення до кадрові агентства;
  • Звернення до державної служби зайнятості та відвідування ярмарків вакансій;
  • Звернення до друзів і знайомих.

 Наступне, що потрібно зробити – написати резюме, адже правильно складене резюме – це запорука успіху. Грамотне резюме - ключ до співбесіди. Його завдання - переконати роботодавця в тому, що саме склав його здобувач підходить на цю посаду. Тому перш ніж відправити резюме важливо ретельно продумати, які можуть бути

1 2 3 4 5 6 7

Похожие работы

Рефераты

Курсовые

Дипломные