Выдающиеся Спортсмены Ровенщины

майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон України;

Вадим Слободенюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон України, переможець кубку України;

Ольга Суха – майстер спорту України з дзюдо, переможниця кубку України, призерка першості України, посіла п’яте місце на першості Європи, призерка етапу кубку світу;

Анна Хлистунова – майстер спорту України з плавання, багаторазова чемпіонка України, володарка кубка України, посіла перше місце на чемпіонаті Європи в 2006 році.

Кращі тренери з олімпійських видів спорту:

Світлана Володимирівна Волошина – тренер із плавання ОШВСМ;

Юрій Вікторович Досов – заслужений тренер України, тренер із фрістайлу Рівненської ДЮСШ №1;

Андрій Володимирович Максимчук – заслужений тренер України, тренер із веслування на байдарках і каное ОШВСМ;

Василь Олександрович Мамчур – тренер жіночої команди з футболу Костопільського обласного ліцею спортивного профілю;

Юрій Львович Набережний – тренер із веслування на байдарках і каное Березнівської ДЮСШ;

Валерій Федерович Пархоменко – старший тренер волейбольної команди “Регіна”;

Андрій Володимирович Попеляєв – тренер із легкої атлетики ОШВСМ;

Михайло Якович Романкевич – заслужений тренер України, тренер із дзюдо Рівненського палацу дітей та молоді;

Олег Іванович Шеремет – тренер Рівненської СДЮШОР з плавання.

 П’ять кращих федерацій з видів спорту: Рівненська обласна федерація баскетболу; федерація боксу Рівненської області; Рівненська обласна федерація легкої атлетики; Рівненський обласний осередок федерації мотоциклетного спорту України; Рівненська обласна федерація футболу.

 Кращий спортсмен – ветеран – Анатолій Григорович Присяжнюк- чотириразовий чемпіон світу з легкої атлетики (марафон, напівмарафон, 10000м, 5000м), срібний призер чемпіонату світу (8000м).

 П’ять кращих спортсменів із неолімпійських видів спорту:

Ігор Гуцалюк – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксінгу спортивного клубу “Схід” м. Рівне, призер чемпіонату України, кубка України та чемпіонату світу;

Ігор Марко – майстер спорту України міжнародного класу зі спідвею спортивного клубу “Україна” м. Рівне, кращий гонщик України зі спідвею за підсумками 2005 року;

Руслан Павлусь – майстер спорту України з кікбоксінгу спортивного клубу “Золота рукавичка” м. Кузнецовськ, призер кубка України та чемпіонату світу;

Юрій Тарасюк – майстер спорту України з більярдного спорту спортивного клубу “Піраміда” м. Рівне, призер чемпіонату Європи;

Вікторія Трошева – майстер спорту України з кікбоксінгу спортивного клубу “Золота рукавичка” м. Кузнецовськ, призерка кубка України та чемпіонату світу.

 П’ять кращих тренерів із неолімпійських видів спорту:

Борис Іванович Горка – тренер зі спідвею Рівненського обласного осередку федерації мотоциклетного спорту України;

Олександр Олексійович Жлуктенко – тренер із більярдного спорту більярдного клубу “Піраміда” м. Рівне;

Микола Павлович Коба – тренер із боротьби самбо ДЮСШ Рівненського району;

Олександр Едуардович Кравченко – тренер із кікбоксінгу спортивного клубу “Золота рукавичка” м. Кузнецовськ;

Віктор Іванович Сидорович – тренер із карате-до спортивного клубу “Фудокан” м. Рівне. 

1 2 3 4 5 6

Похожие работы