Прическа в авангардном стиле на длинных волосах на основе буклей с авангардным макияжем

План

Вступ   

Розділ 1. Виконання зачіски   

1. 1. Опис підготовки робочого місця та утримання його під час роботи   

1. 2. Опис технологічного процесу виконання роботи   

1. 3. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи   

1. 4. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи

1. 5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи   

Розділ 2. Виконання макіяжу у відповідності до створення образу   

2. 1. Правила вибору макіяжу та особливості його виконання   

2. 2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи   

2. 3. Матеріали, що необхідні для виконання роботи   

2. 4. Опис технологічного процесу  

2. 5. Техніка безпеки при виконанні макіяжу   

Розділ 3. Сучасні досягнення в даній галузі   

Список використаної літератури    

 
Вступ

Кожна епоха вносила свої директиви у розвиток перукарського мистецтва. Творчі знахідки, знання передавалися із покоління в покоління аж до сьогодення. Зачіска має неповторні риси індивідуальності, стиль, призначення. За допомогою зачіски можна приховати або виділити особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси.

Розвиток і удосконалення перукарського мистецтва тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує декілька основних прийомів роботи з волоссям: миття, сушка, стрижка, завивка, фарбування.

У всі часи перукарське мистецтво було спрямоване на те, щоб прикрасити зовнішність, зробити її більш привабливою.

Так як перукарське мистецтво удосконалювалось на фоні суспільного життя, воно завжди перебувало в прямій залежності від загального стану економіки і культури.

В епоху стародавнього світу в Ассирії, Вавилоні і Єгипті навчені раби виконували різні види робіт, які в перукарській справі виконують і сьогодні. Наприклад – знебарвлення волосся, виготовлення перук, стрижка



Переворот у моді і видах зачісок відбувався з епохи в епоху. Чим вища ставала культура народу, чим багатший його смак і різноманітніші потреби, тим вищий рівень перукарського мистецтва.

І на сьогоднішній день стиль і мода є актуальною темою. Дуже важко визначитись, що модно і який стиль переважає.

Стиль — це складна мода епохи, в якій мода виражає економічний стан, політичні погляди, розвиток культури, ставлення до зовнішнього світу. На формування індивідуального стилю людини можуть впливати літературні образи, твори живопису, образи кіногероїв, поняття зі світу музики, особливо танцювальної, що в наш час часто породжують цілі стильові напрями. Характерні особливості цих напрямів виявляються в індивідуальних стилях різних людей. У своїй роботі майстер це враховує, причому в більшості випадків при індивідуальному моделюванні бере ці стилі за основу.

На сьогоднішній день існує багато різних напрямків моди, але не потрібно забувати, що кожна людина індивідуальна, і тим самим вона відрізняється своєю неповторністю у стилі та модними тенденціями від інших.

На сьогоднішній час є 7 основних стилів: романтичний, спортивний, класичний, діловий, авангардний, фольклорний, історичний.

Для виконання зачіски ми обираємо авангардний стиль. Цей стиль має такі основні ознаки:сміливість,незвичайність,показовість і яскравість.

Спочатку авангардний стиль зародився в культурі та архітектурі, а потім, як стиль одягу, він з'явився в 20-е гг. минулого століття в Японії. Цей стиль представляв собою погляд японців на європейський одяг.

Відмінні риси авангардного стилю - це несподівані силуети одягу, яскраві, незвичайні, неонові кольори та їх поєднання, незвичайні поєднання елементів одягу. До того ж асиметричне розташування деталей, нетрадиційна манера носіння нетрадиційного одягу, незвичайні, цікаві аксесуари з дерева, натурального і штучного каменю, металеві.

Основним кольором є чорний, аскетичний колір, це фон для сприйняття моделі. Тому яскравість і виразність моделей досягається не за рахунок кольору, а в основному завдяки формі і лініях. Для моделей в авангардному стилі використовують всі технологічно нові тканини (лакова шкіра, жорсткі декоративні тканини, органза), а також будь-які підручні матеріали: папір та картон, поліетилен і сітка.

В авангардному стилі існує три основних напрямки: мінімалізм, деконструктивизм і концептуалізм.

Перший напрямок - мінімалізм. Тут використовуються виключно прості матеріали та форма, монохромність. В костюмі не більше одного кольору, в основному, білий, чорний і сірий. Також для мінімалізму характерні чистота ліній, мінімум деталей і малюнків.

Деконструктівізм з'явився наприкінці 60-х рр. Цей стиль руйнує старі традиції, класичні пропорції конструкцій одягу. Здається, що одяг конфліктує сама з собою. Це асиметричні моделі, має намір погано сидять на фігурі, з застроченими назовні швами, необробленими краями, зміщеними застібками.

Аналіз зачіски:

-зачіска видовищна

-зачіска переднього типу

-елементи:буклі

-колір темний,холодний

-домінуючі лінії конструктивні

-силует напівприлягаючий

-зачіска трикутної форми

-авангардний браз

-центр композиції-виложені буклі

-другорядні деталі:штучне пасмо,декоративні вставки

-гладенька фактура

-статика

-асиметрія,контраст.

Об"єкт роботи:технологія створення авангардної зачіски на довгому волоссі на основі буклів.

Предмет роботи:зачіска в авангардному стилі на довгому волоссі на основі буклів.

Мета роботи:дослідити та описати процес створення зачіски в авангардному стилі на довгому волоссі на основі буклів з авангардним макіяжем.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Похожие работы

Рефераты

Курсовые

Дипломные