Фарбування волосся

ПЛАН 

Вступ

1. Фарбування волосся

2. Фарбування волосся відбілюючими барвниками.

3. Фарбування рослинними барвниками.

4. Нові техніки тонування волосся

5. Устаткування: інструменти та приладдя, що застосовують при виконанні даної роботи.

6. Техніка безпеки при виконанні даної роботи.

Список використаної літератури


ВСТУП 

Фарбування волосся виконувалось ще з давніх-давен, але в давньому столітті засоби використовувались більше в декоративних цілях. На початку 20-х років з’явились перші хімічні барвники. Вони вимагали дуже обережного використовування, бо мали в своєму складі отруйні речовини. Пізніше з’явились крім хімічних, ще і фізичні барвники, які не руйнують структуру волосся.

Для більшості з нас велике значення має, те перше враження, яке ми призведемо на оточуючих нас людей. У кожного з нас  свій неповторний імідж і непогано вийти показати себе з найкращої сторони. В створенні індивідуальності зовнішнього образу, велику роль грає колір волосся. Він багато в чому доповнює присущій людині  стиль котрий відповідає зовнішності, манерам.

Майстерство перукаря заключається в тому, щоб фарбування було виконано ідеально, зі смаком, доповнювало загальний  вигляд, було стійким до зовнішнього середовища.

1. ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ 

На сучасному етапі перукарі використовують у своїй роботі великий асортимент барвників, вони мають різну консистенцію, фарбування волосся у різний колір. До фарбування слід підходити дуже ретельно

Перш ніж фарбувати у бажаний колір, слід звернути увагу на природній колір волосся, колір шкіри. Звернути увагу на діяльність клієнта. Велике значення має на фарбування ступінь гігроскопічності волосся. За цими ступенями волосся ділиться на чотири групи:

  1. Волосся за нормальною гігроскопічністю (волосся середньої густоти, живе та еластичне).
  2. Волосся з поганою гігроскопічністю (волосся середньої густоти, живе та еластичне).
  3. Волосся з підвищеною гігроскопічністю (що вигоріло на сонці, яке підлягало хімічній завивці).
  4. Волосся з найвищою гігроскопічністю (це волосся, яке підлягало раніше фарбуванню барвниками, що містять перекис водню).

Ступінь гігроскопічності впливає на процес фарбування. Волосся з поганою гігроскопічністю потребує додаткових підготовчих робіт і більшого часу витримки.

При фарбуванні волосся з вищою та найвищою гігроскопічністю слід до мінімуму зводити час витримки барвника на волосся.

Усі барвники можна розділити на:

  1. Відбілюючі („Блонд-Вікторія”, „Блондоран-Супра”, „Супер-Блондекс”, „Блондекс-Колор”, „Велла-Колор”. ) За допомогою цих барвників можна виконати не лише підготовчі роботи, але й фарбування у білий колір. Ці фарби взаємодіють з пігментом волосся.
  2. Хімічні барвники – це фарбники, що вступають у реакцію з кератином волосся. Фарбують лише при наявності окислювача, тобто перекиссю водню. Ці фарбники фарбують на тривалий час і дають досить стійке фарбування. („Рілкен”, „Велла”, „Калістон”, „Полі-Колор”, „Бріліант”. )
  3. Фізичні барвники – це фарбники природного характеру і походження, дають стійкий колір. Містять дубильні речовини, за рахунок чого волосся набуває додаткової жорсткості. Ці фарбники впливають на корінь волосся і використовуються у лікувальних цілях. („Басма”, „Хна”, „Грецький горіх”, кора дуба, ревінь).
1 2 3 4 5 6