Комунікатори

ПЛАН

Вступ

1.   Історія розвитку комунікатора

2. Основні напрями розвитку комунікаторів 

3. Відмітні особливості комунікаторів

4. Основні критерії вибору комунікатора

Висновок

Список джерел

 Вступ

 Давно пройшов той час, коли персональний комп'ютер вважався розкішшю. Тепер електронного помічника прийнято мати при собі завжди, і не лише удома. З цим завданням допомагають впоратися КПК, смартфони і комунікатори.

Кишенькові персональні комп'ютери (КПК, PDA) зовсім нещодавно увійшли до життя людини. Але сьогодні вже неможливо уявити собі, як раніше люди обходилися без цих портативних обчислювальних пристроїв, адже хороші комунікатори мають широкі функціональні можливості, оригінальним дизайном і допомагають вирішувати повсякденні завдання з немислимою швидкістю.

Ще кілька років тому купити комунікаторів могли собі дозволити тільки дуже забезпечені люди, що розуміють значну перевагу цієї техніки над мобільними телефонами і ноутбуками. Але сьогодні мати комунікатора може кожна людина, якій потрібний розумний і надійний помічник.

Комунікатор-электронний органайзер з великим екраном, зручними пристроями введення і купою функцій, комунікатор оснащений функціями, по яких його можна дійсно назвати кишеньковим комп'ютером з функцією зв'язку. Комунікатор - це спочатку КПК, в який вбудували GSM. У нім є розширені функції введення, наприклад qwerty -клавіатура.

Звичайний мобільний телефон і смартфон не може повною мірою задовольняти усім потребам сучасного споживача. Тому на зміну простим моделям прийшли комунікатори. Це практично кишенькові комп'ютери, які поєднують в собі функціональність, сучасний дизайн і надійність

Успішний продаж комунікаторів показує, що багато покупців роблять свій вибір на користь цих пристроїв. Деякі дійшлі користувачі навіть роблять незалежний рейтинг КПК, який допомагає покупцям вибрати комунікатора, що має кращі технічні можливості. Тому питання, навіщо потрібний комунікатор, більше не хвилює покупців. Тепер користувачів більше цікавить, де купити КПК або скільки коштує КПК. Відповіді на ці питання не можуть дати спеціальні сайти про КПК, які більше уваги приділяють їх технічним можливостям.

 1.   Історія розвитку комунікатора

Як це часто трапляється з різними пристроями, кожен виробник йшов до створення кишенькових пристроїв, озираючись на оточенні і зважаючи на своє бачення ринку, потреб покупців.

Першими кишеньковими пристроями для обчислень стали калькулятори, з розвитком мікроелектроніки їх складність зростала.

Одночасно з цим йшов розвиток комп'ютерів, створення кишенькового комп'ютера витало в повітрі, і різні компанії підступалися до цього завдання. Одним з прикладів такого комп'ютера став Radio Shack Pocket Computer TRS - 80 вартістю 250 доларів в 1980 році. Інтерес представляє те, що виробник перекинув місток між калькуляторами і першими кишеньковими комп'ютерами. Якщо порівнювати з еволюцією, то TRS - 80 Pocket Computer - перехідна ланка. Модель була оснащена вбудованими акумуляторами, мала 1. 5 Кб оперативної пам'яті, а також інтерпретатор мови BASIC, ушитий в ROM, що дозволяло створювати свої програми. Дисплей виводив в один рядок до 24 символів. Як аксесуар був доступний принтер, що підключається до комп'ютера, а також касетний пристрій, що запам'ятовує.

До 1989 року ринок завмер, принципово

1 2 3 4 5 6

Схожі роботи