Народні умільці Рокитнівщини

ТАЛАНТИ РОКИТНІВЩИНИ

Богданець Микола Іванович

 

 Богданець Микола Іванович народився в с. Рокитно 24 вересня 1961 року. Навчався в Рокитнівскій школі №1. Після школи працював художником-оформлювачем в автоколоні райспоживспілки. В 1980 році пішов служити долав Радянської армії, відслуживши в 1982 році працював в Рокитнівській художній майстерні Рівненського художнього комбінату. В 1986 році поступив в Харківське державне художнє училище, закінчив в 1990 році.

 З 1990 року по даний час працює викладачем художнього відділу Рокитнівської музичної школи.

 

Терещук Григорій Степанович

 Терещук Григорій Степанович народився в 1946 році в с. Осницьк Рокитнівського району Рівненської області у сімї колгоспниці та лісника Терещука Степана Гнатовича та Ганни Яківни.

 Освіта – вища. Томашгородська школа, технічне училище, заочне відділення живопису в заочному Народному університеті мистецтв ім. Н. К. Крупської, середнє військове та вище військове училища – ось той багаж знань, через яке пройшов Григорій Степанович.

27 років військової служби від рядового до підполковника – це шлях військового життя з 1965 по 1992 роки.

 З 1992 по даний час Григорій Степанович працював начальником штабу цивільної оборони, заступником голови райдержадміністрації та заввідділом зовнішньоекономічних звязків адміністрації Ленінського району Єврейської автономної області. З 2001 року – директор дитячо-юнацької спортивної школи (смт. Рокитне).

 Де б не працював, але тяга до живопису була на першому місці. На перших порах полюбляв писати портрети, але згодом, любов до природи, краси фарб заставила перейти до пейзажів. Особливо багатим на творчість був період, коли проживав на Далекому Сході. Тільки той, хто бував в тих краях, може оцінити красоту далекосхідної природи

 Більше трьохсот полотен ( олійні фарби) було написано на Далекому Сході і всі вони були подаровані друзям, знайомим, родичам і розійшлися по всьому світові ( Росія, Україна, Молдова, Німеччина, Китай, Білорусь, Казахстан та ін. )

 Двоє дітей та четверо онуків – продовжувачі роду Григорія Степановича.

 

Довгаль Олег Миколайович

 Довгаль Олег Миколайович народився в 1983 році в смт. Рокитне Рокитнівського району Рівненської області

 Навчався малюванню в художній школі, яку закінчив у чотирнаднадцять років.

 За період своєї творчості мав персональні виставки.

 З 2003 року по 2007 розписував православні храми.

 Основна тема творчості - природа, пейзажі.

 Улюблена техніка - олія.

 Сьогодні - вільний художник.

 

Денисюк Петро Кирилович

 Майстер пензля і різця, так ми називаємо у нашому селі Петра Кириловича Денисюка.  Кожен, кому доводилося бачити роботи Петра Кириловича не стримував свого захоплення: вони не лише довершені за своїм змістом – їм властиве витончене художнє відчуття, простота та ясність теми і вміло дібрані кольори. Правду кажуть, талант є або його немає. Ще з дитинства стало зрозумілим, що пензель та фарби в його руках – художні засоби від Бога.

 А все почалося з простого комбайна, якого попросив намалювати голова місцевого колгоспу. Малюнок справив неабияке враження, тож після закінчення Масевицької середньої школи юнакові запропонували навчання на курсах художніх керівників у м. Рівне. І вже зовсім скоро він зрозумів, що завжди прагнув пізнати природу та зрозуміти людську думку. З цих пір минуло багато часу, але почуття відданості обраній професії не залишало ні на мить.

 Нині Петро Кирилович досвідчений майстер, який досягнув

1 2 3 4 5 6 7 8