Технологія сенсорних моніторів

План

Вступ

Поверхневі акустичні хвилі.  

Резистивні екрани.         

Інфрачервона технологія.

Ємкісна технологія.       

Освоєння роботи з сенсорними моніторами.    

Список використаних джерел        

 

Вступ

Сенсорний монітор (touchscreen) - одне з передових досягнень технологічного прогресу, яке дозволило полегшити процес взаємодії людини з комп'ютером, видаляючи такі сторонні маніпулятори, як миша і клавіатура. З кожним днем популярність сенсорних моніторів (touchscreen) зростає, все більше і більше людей по всьому світу роблять вибір на користь зручності і легкості в управлінні комп'ютером, купуючи сенсорний монітор (touchscreen).

Система конструкційного оснащення сенсорних моніторів (touchscreen) дозволяє використовувати їх не тільки для ряду офісних робіт, але і в промисловому виробництві і місцях суспільного користування. Одним з вдалих місць установки сенсорного монітора є митний термінал. А найпопулярнішим застосуванням сенсорних моніторів є їх установка в платіжний термінал. Завдяки багатоступінчатому захисту від злому і антиударному покриттю, сенсорний монітор (touchscreen) буде надійно захищений від зовнішніх техногенних чинників. Спеціальна поверхня виключає попадання краплею рідини всередину монітора. Також варто відзначити, що всі види сенсорних моніторів (touchscreen) мають високий ступінь перенесення кольорів, що робить зображення яскравим і точним. Ваш термінал проявить себе з нового, абсолютно унікального боку, якщо Ви встановите в нього сенсорний монітор.

Робота, здійснювана на сенсорних моніторах (touchscreen), є найбільш результативною і оптимально спрощеною. Тим більше що введення інформації за допомогою дотику значно полегшується і не вимагає якого-небудь навчання.

За останні декілька років глобальна комп'ютеризація настільки розширила свої межі, що сьогодні ми просто не представляємо життя без електронно-обчислювальних машин. Існує багато методів взаємодії людини і комп'ютера за допомогою технологічних маніпуляторів, але лише сенсорні монітори (touchscreen) є найбільш простими і зручними, а також дуже функціональним рішенням

Більшості з нас представляється маловірогідною повноцінна робота з ПК без таких пристроїв як миша і клавіатура. Важко представити процес введення інформації при їх відсутності. Але все в світі розвивається, і сенсорні технології, що розвиваються зараз, відкривають багато нових можливостей

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з таким поняттям як сенсорний монітор. Торкнемося питань принципу роботи і області застосування. Багато з вас, напевно, вже зустрічалися з цим видом техніки. До сенсорних пристроїв відносяться Palm, графічні планшети і багато що інше. За наявності сенсорного монітора для управления додатком немає необхідності використовувати такі пристрої як клавіатура і миша. Що б виконати ту або іншу команду досить натиснути на скло монітора в потрібному місці. Подібні монітори широко використовуються в абсолютно різних областях. Правда, задоволення це треба відмітити не з дешевих.

Практично будь-який монітор можна перетворити на сенсорний. Для цього потрібно встановити на ваш монітор спеціальний сенсорний екран. Робота подібних екранів заснована на наступних принципах:

поверхневі акустичні хвилі (ЛІГШИ)

Резистивність

інфрачервона технологія

ємкісна технологія

Поверхневі акустичні хвилі.

Екран є скляною панеллю з п'єзоелектричними перетворювачами (ПЕП) що знаходяться по кутах. По краях панелі знаходяться датчики, що відображають і приймаючі. Принцип дії такого екрану полягає в наступному. Спеціальний контроллер формує високочастотний електричний сигнал і посилає його на ПЕП. ПЕП перетворить цей сигнал в ПАВ, а датчики, що відображають, його відповідно відображають. Ці відбиті хвилі приймаються відповідними датчиками і посилаються на ПЕП. ПЕП у свою чергу приймають відбиті хвилі і перетворюють їх в електричний сигнал, який потім аналізується за допомогою контроллера. При дотику до екрану відбувається зміна в хвилях, що розповсюджуються, що і фіксується приймаючими датчиками. Реагує на торкання предметом, здатним поглинути хвилю (палець,

1 2 3 4 5 6