Традиції, звичаї, одяг та кухня в Німеччині

Звичаї і звички німців

Познайомившись з німцями ближче, ви можете змінити своє відношення до них. Німці, що сприймаються багатьма як нація з квадратними щелепами, грубою мовою і холодною вдачею, спочатку видаються неприступними.

Але це чисто зовнішня сторона. Насправді, за зовнішнім фасадом ховається нація, що роздирається сумнівами відносно свого сьогодення і майбутнього, навіть після того, як удалося добитися певного прогресу.

Німець не возносить себе в небеса. Ця нація, на рідкість, мислить реальними категоріями. Німець вважає себе скромним і досить рядовим людиною. Дайте йому пиво, ковбаску, затишку і іншого німця, з яким можна поговорити про політику або поскаржитися на життєві нелади, і він буде задоволений.

В той же час німці люблять помріяти, і вважають себе романтиками. У кожному німцеві є щось від несамовитого Бетховена, ширяючого над лісами і долаючого удари долі. Німецька душа заявляє про себе скрізь, де лише заходить мова про Мистецтво, відчуття і Істину.

Вважається, що німці є родоначальниками Романтизму. У Германії є багато тисяч легенд, оповідей і казок. Саме німці наповнили Романтизм філософським вмістом.

Німці відносяться до життя з неймовірною серйозністю. Вони переконані, що життя ділиться на дві частини: публічну і приватну. І до кожна з них вимагає до себе серйозного відношення. Що доречно в одній іпостасі, неприпустимо в іншій.

Німці вельми прихильні правилам. Порядок над усе

Вони вважають, що виконання правив – є щонайперший борг. Вони вважають за краще не порушувати правила, особливо ті, які в змозі сильний ускладнити життя. Все, що не дозволене – заборонено.

У Германії не прийнято в розмові або в чомусь іншому змішувати дані питання. Ви можете довести німця до білого каління, якщо перескакуватимете з однієї теми на іншу. Вони схильні вступати в лише ті переговори, в яких бачать можливість рішення питання. Вони ретельно обдумують свою позицію і у всіх випадках обговорюють і вирішують питання лише послідовно один за іншим.

У Германії при вітанні, а також при прощанні прийнято знизувати один одному руки і з жінкою, і з чоловіком. Ділове спілкування передбачає звернення на «ви» і по прізвищу, наприклад, «пан Шмідт». Між близькими друзями або, наприклад, друзями по спорту прийнято звернення на «ти».

Німці зазвичай рідко запрошують в гості. Запрошення в гості додому є знаком особливої пошани. Гість підносить хазяйці букет квітів, які необхідно розвернути відразу в передпокої і тільки потім вручити. Приходивши в будинок, прийнято також дарувати невеликі дарунки дітям.

Якщо німці запрошують вас в гості, наприклад, на день народження, то, спочатку, пригощають кавою і іншими легкими напоями, печивом, тортом і лише в кінці подають м'ясні блюда і міцні спиртні напої.

У росіян прийнято стежити за вмісті келиху, коли цокаються. Вони ніколи не поглянуть в обличчя тому, з КТО цокаються. Всі погляди приковані до стаканів. У німців же прийнято, коли цокаєшся, дивитися в очі. Німці, вважають, що якщо не поглянеш в очі, тоді у тебе 7 років не буде хорошого сексу.

1 2 3 4 5 6

Схожі роботи

Реферати

Курсові

Дипломні