Туристичний потенціал міста Львів

ПЛАН

Вступ.  

Розміщення м. Львів (з картою), його туристична інфраструктура.  

Структурне представлення природних атракціонів.  

Структурне представлення штучних (створених людиною) атракціонів.  

Ситуація з розвитком туристичної галузі в місті 

Список використаних джерел.  


Вступ

Львів наче створений для поетів, художників, музикантів. . . і туристів, шанувальників найпрекраснішого, бо він сам - як пісня, як легенда.

Львів - це місто багатовікової історії, розмаїтої культури, високого мистецтва, розвинутої науки, освіти, спорту, промисловості, а головне - щедрих, щирих і працьовитих людей.

Ахітектурні пам'ятки і археологічні знахідки, музеї і галереї, театри і концертні зали, національні традиції і обряди, ділова активність і зручні шляхи сполучення - все це робить Львів містом туризму. Місто з унікальними пам’ятками, розташоване в регіоні рідкісних екологічно чистих природно-кліматичних умов, претендує на набуття статусу туристичного центру світового значення.

Незважаючи на катаклізми ХХ-го століття, культурно-історична та духовна спадщина Львова збереглась значно краще, ніж у будь-яких інших регіонах України. її необхідно не лише берегти для майбутніх поколінь, а й використовувати як значний туристичний ресурс. Саме у Львові можна стати учасником відроджених традицій поколінь, пережити почуття причетності та співмислення з ними. Це і є тою особливістю Львова, що приваблює туристів

Культура минула та сучасна на тлі автентичного архітектурного комплексу творять львівський туристичний продукт.

Туризм у Львові - це незрівняна мережа можливостей. Місце Львова у світовому туристичному процесі визначається культурно-пізнавальним, діловим, релігійним, сентиментальним, науковим, спортивно-рекреаційним та іншими видами туризму.

Привітні і доброзичливі господарі гостинно вітають кожного, хто бажає відпочити і ближче пізнати це неповторне та чудове місто.

Розміщення м. Львів (з картою), його туристична інфраструктура

Львів розташований в центральній частині Львівської області між Яворівським, Жовківським та Пустомитівським районами, в східноєвропейському часовому поясі на 24 меридіані; місцевий час відрізняється від поясного на 24 хвилини. Площа Львова складає близько 180 км².

Місто знаходиться на відстані близько 70 км[11] від кордону з Польщею на стику Львівського нагір'я, горбкуватого Розточчя і низинного Побужжя. Через нього проходить пасмо пагорбівГоловного європейського вододілу, який розмежовує ріки Балтійського та Чорноморського басейнів (відповідно річок Буга та Дністра). Середня висота Львова над рівнем моря — 289метрів. Найвища точка міста — гора Високий замок (409 м над рівнем моря). Історично Львів було збудовано на річці Полтві (притока Буга), але в ХІХ столітті її пустили через головний міський колектор (під проспектами Шевченка, Свободи та Чорновола).

У Львові знаходиться більше 20 парків і зелених зон, 2 ботанічні сади і 16 пам'яток природи. Два парки є пам'ятками садово-паркового мистецтва національного значення, один — місцевого. В міських межах знаходиться регіональний ландшафтний парк «Знесіння» — природоохоронна установа площею понад 300 га, яка має максимально наближену до природних умов екосистему.

В межах міста розвинуті верхньокрейдові відклади, верхньоміоценові і четвертинні відклади:

  • Верхньокрейдові відклади представлені товщею маастрихтських світло-коричневих мергелів, потужністю близько 50 м. Ці відклади є
1 2 3 4 5 6 7

Схожі роботи

Реферати

Курсові

Дипломні